Zabiegi Toksyną Botulinową

zabiegi toksyną botulinową

Toksyna botulinowa od lat stosowana w medycynie estetycznej pozwala szybko i efektywnie pozbyć się zmarszczek mimicznych wokół oczu, między brwiami i na czole. W naszym gabinecie od lat wykonujemy zabiegi toksyny botulinowej poprawiając komfort życia pacjentom.

Botox jest wykorzystywany w medycynie nie tylko jako reduktor zmarszczek ale również jako skuteczny środek pozwalający pozbyć się silnych migrenowych bólów głowy.W dziedzinie stomatologii toksyna botulinowa znalazła silną pozycję wśród metod leczenia bruksizmu. Bruksizm czyli zgrzytanie zębami (najczęściej w nocy) to uciążliwa dolegliwość na tle nerwowym często nieświadoma i powodująca poważne skutki. Przyczyną tego zjawiska jest stres, wady zgryzu i nadmierna wrażliwość na sytuacje stresowe. Leczenie choroby jest trudne i polega na stosowaniu szyn relaksacyjnych przez pacjenta.

Toksyna botulinowa podana w mięsień żwacz powoduje jego rozluźnienie a z czasem obkurczenie co w rezultacie doprowadza do zaprzestania patologicznego zgrzytania zębami i ich ścierania. W naszej praktyce leczenie przynosi bardzo dobre rezultaty. Efekt zabiegu utrzymuje się około 6 miesięcy.

Zapraszamy do zapoznania z cennikiem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Kontakt

NZOZ VitaDent Innocenta Męcik-Ziętek
Adres: ul. Hallera 76,
41-200 Sosnowiec, śląskie
Telefon: 32 291-99-00, 731-318-288
Fax: 32 291-99-00
Email: kontakt@vitadent.sosnowiec.pl


Galeria

gabinet

Mapa Dojazdu

Copyright © 2024, NZOZ VitaDent