Nasz Zespół

VitaDent tworzony jest przez ludzi na których liczy się nie tylko zadowolenie, ale przede wszystkim zdrowie każdego pacjenta.

Lek.stom. Innocenta Męcik-Ziętek
 Lek.stom. Innocenta Męcik-Ziętek

Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w roku 1996 r.,oraz prestiżowe studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w kraju jak i poza granicami Polski.

Lekarz od zadań specjalnych, precyzja, profesjonalizm i doswiadczenie  gwarantują skuteczny efekt leczenia. Regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, leczeniu endodontycznymi, protetyce, pełnym zakresie chirurgii stomatologicznej.

W dziedzinie medycyny estetycznej wykonuje zabiegi  na bazie kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego, fibryny oraz licznych stymulatorów tkankowych. W swojej pracy ceni sobie naturalność uzyskanych efektów.

Miłośniczka przyrody, wędrówek górskich, zwierząt a także morsowania.
Właścicielka dwóch psów i kota Picusia. Swój wolny czas poświęca oddając się licznym aktywnościom oraz podróżom.

Zawsze radosna, usmiechnięta, lubiąca nucić piosenki, nasza szefowa

Dr Innocenta :)

 

Lek.stom. Karolina Ryś
Karolina Ryś

Ukończyła Śląską Akademię w Zabrzu w 2002 r.

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, leczeniu endodontycznym, leczeniu najmłodszych pacjentów.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach.

W pracy skupia się na indywidualnym podejściu do pacjenta, stawia na komfort i bezbolesne leczenie w przyjemnej atmosferze.

Wolny czas wykorzystuje na wielogodzinne spacery z rodziną oraz ukochanym psem Cappym :)

 

Lek.stom. Natalia Podsiadło
Lek.stom. Natalia Podsiadło

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach w 2021r., oraz studia podyplomowe z dziedziny medycyny estetycznej na Akademii Górnośląskiej w Katowicach

Specjalizuje się szeroko pojętą stomatologią zachowawczą oraz stomatologią estetyczną. Jest młodym, ambitnym, rzetelnym i komunikatywnym lekarzem, jej pełne cierpliwości i empatii podejscie do pacjentów sprawia, że świetnie współpracuje z dziećmi.

Doskonali wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleń. Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz z zakresu medycyny regeneracyjnej -medycznego Dermapenu.

Interesuje się  sportami drużynowymi, wyścigami F1, w wolnych chwilach uwielbia górskie wycieczki, i zabawy ze swoimi pupilami psem Lilą i Kotem Cinkiem :)

 

lek. chirurg Monika Kuziemska

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu. W 2020 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty z dziedziny z chirurgii stomatologicznej. W gabinecie zajmuje się zabiegami za zakresu chirurgii, implantoprotetyki oraz protetyki na zębach własnych pacjenta.

 

Agnieszka Horodyska
Higienistka Agnieszka Horodyska

Agnieszka to dyplomowana higienistka stomatologiczna, w zawodzie pracuje od. 2002 roku.

Do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i skrupulatnością. Zajmuje się zabiegami higienizacji, wybielaniem oraz instruktażem.

Wolne chwile spędza z rodziną, kocha czytać książki i jest mistrzynią w pieczeniu pysznych ciast.

 

Izabela Olszewska
Technik Usług Kosmetycznych Agnieszka Horodyska

Iza to dyplomowany technik usług kosmetycznych, niezawodna w ocenie stanu i kondycji skóry. Skuteczny doradca, nieoceniona pomoc przy zabiegach z medycyny estetycznej, przygotowaniu pacjenta. Wykonuje zabiegi oczyszczające skórę twarzy oraz odmładzajace.

Uwielbia rodzinne spacery, latem przejażdżki rowerowe zimą szaleństwo na snowbordzie oraz wszelkie aktywności sportowe w tym sztuki walki.

 

Zdolności organizacyjne oraz umiejętności komunikacyjne, to kluczowe cechy tych dziewczyn. Z zaangażowaniem czuwają nad kompleksową obsługą rejestracji naszych pacjentów. Odpowiedzialne są za wysyłkę prac protetycznych, ustalaniu planów leczenia oraz harmonogramu wizyt.

Do każdego pacjenta podchodzą z dużą empatią, troską i zrozumieniem, zawsze starają się znaleźć rozwiazanie z każdej sytuacji i nie zostawiają pacjenta w potrzebie. Idealny duet, nie do zdarcia :)

Kontakt

NZOZ VitaDent Innocenta Męcik-Ziętek
Adres: ul. Hallera 76,
41-200 Sosnowiec, śląskie
Telefon: 32 291-99-00, 731-318-288
Fax: 32 291-99-00
Email: kontakt@vitadent.sosnowiec.pl


Galeria

gabinet

Mapa Dojazdu

Copyright © 2024, NZOZ VitaDent