Aktualności

Wpływ gumy do żucia na zdrowie zębów

Guma do żucia jest plastyczną oraz miękką substancją, używana jest w celu oczyszczania zębów, a także odświeżania oddechu. W składzie każdej naturalnej gumy do żucia znajdziemy bazę gumową, syrop skorbinowy, cukier puder, substancje smakowo-zapachowe, różnego rodzaju barwniki, sorbitol, aspartam i wiele innych.

Czytaj więcej »


Już niedługo Tłusty Czwartek

Już niedługo Tłusty Czwartek – zadbaj o zęby w dniu celebrowania pączkowej tradycji.

Czytaj więcej »


Leczenie Bruksizmu w Vita-Dent

Buksizm to nawykowe, nieświadome zaciskanie zębów i zgrzytanie zębami. Najczęściej pojawia się w nocy przybierając postać napadowego bardzo nasilonego zgrzytania zębami. Może on prowadzić do zmian w stawach skroniowo-żuchwowych, a nawet bólu głowy czy szumu w uszach.

Czytaj więcej »


Szczęśliwego Nowego Roku

Szczęśliwego Nowego Roku 2024! życzy zespół VitaDent.

Czytaj więcej »


Prezentowe Inspiracje Vita-Dent

Szukasz pomysłu na prezent dla biskiej Ci osoby? Strzałem w 10-tkę może okazać Bon Podarunkowy od Vita-Dent Zapraszamy!

Czytaj więcej »


Dotleń swoją skórę zimą

W okresie zimowym warto dotlenić swoją skórę - zabiegi karboksyterapii dostępne w Vita-Dent w atrakcyjny cenach. Odwiedź Gabinet Vita-Dent skorzystaj z oferty specjalnej. Oferta ograniczona czasowo Zapraszamy!

Czytaj więcej »


Zadbaj o czyste i zdrowe zęby

W okresie zimowym zadbaj o zdrowy uśmiech. Skorzystaj z zabiegów pełnej higienizacji dostępnych w Vita-Dent w atrakcyjny rabatach. Zapytać o szczegóły oferty specjalnej. Oferta ograniczono czasowo. Zapraszamy!

Czytaj więcej »


Zadbaj o swoją skórę zimą

W okresie zimowym warto szczególnie zadbać o kondycję swojej skóry - zabiegi biorewitalizacji skóry dostępne w Vita-Dent w atrakcyjny cenach Mało inwazyjny zabieg z użyciem preparatu PRX-T 33 bez użycia igieł. Zapytać o szczegóły oferty specjalnej. Oferta ograniczona czasowo Zapraszamy!

Czytaj więcej »


Zabiegi Higienizacji Zębów w Vita-Dent

Zabiegi higienizacji zębów polegają oczyszczanie zębów w naszym gabinecie wykonuje je dyplomowana higienistka stomatologiczna. Higienizacja jest doskonałym uzupełnieniem codziennej higieny jamy ustnej, ponieważ w gabinecie higienistka stomatologiczna mając do dyspozycji wiedzę oraz odpowiedni sprzęt może usunąć każdy rodzaj nalotu znajdujący na naszych zębach.

Czytaj więcej »


Zabiegi Biorewitalizacji Skóry

Zadbaj o kondycję swojej skóry - zabiegi biorewitalizacji skóry dostępne w Vita-Dent. Mało inwazyjny zabieg z użyciem preparatu PRX-T 33 bez użycia igieł. Zapraszamy!

Czytaj więcej »


Kontakt

NZOZ VitaDent Innocenta Męcik-Ziętek
Adres: ul. Hallera 76,
41-200 Sosnowiec, śląskie
Telefon: 32 291-99-00, 731-318-288
Fax: 32 291-99-00
Email: kontakt@vitadent.sosnowiec.pl


Galeria

gabinet

Mapa Dojazdu

Copyright © 2024, NZOZ VitaDent